Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Sveicināti visi!

Gribētu informēt, ka vēl divas dienas līdz 30. oktobrim ieskaitot, Dzelzceļa muzejā notiek kārtējā modelistu izstāde -Liliputija 2016.
Šogad šī izstāde ir starptautiska ar ārzemju viesu piedalīšanos no tādām valstīm, kā Čehijas, Francijas un Vācijas.

Šeit ir saite uz Dzelzceļa vēstures muzeju, kur var atrast pasākuma programmu, darba laikus, atrašanās karti un citu noderīgu informāciju.


Привет всем!

Хотел проинформировать, что ещё два дня, до 30 октября, в Железнодорожном музее пройдёт очередная выставка моделистов - Liliputija 2016.
В этом годы выставка международная с участием моделистов из Чехии, Германии, Франции.

Дополнительная информация на сайте Железнодорожного музея здесь, о времени работы, место нахождения итд.

 
2
Utenis | Барахолка / Re: LOMO 1:43 modeļi
« Last post by lauris_dll on July 21, 2016, 10:30:12 PM »
Tā. LOMO modeļi ir prom. Kā izskatījās tiek jau tirgoti tālāk. Cita nekā vērtīga pagaidām ko piedāvāt nav. :)
3
Utenis | Барахолка / LOMO 1:43 modeļi
« Last post by lauris_dll on July 09, 2016, 07:36:48 PM »
Esmu nolēmis pielikt punktu šīm bērnības atmiņām, jo militārā tēma man tomēr nav sirdī iekritusi. No tiem laikiem ir bērna rokām lietoti M 1:43 LOMO modeļi:http://foto.inbox.lv/spamtome/Tancini BRDM-2, BTR-60PB, lielgabali BS-3 un ZIS 3, un SU-100. Normālā stāvoklī, BS-3 rokturis nolauzts, citiem tik vien kā krāsa vietām nobružāta.

 varat piedāvāt savu cenu, labprāt samainītu pret kas no Hachette sērijas (T16, TDT 55, MTZ 52, utt), vai Avtoistorija, Našavtoprom - kravinieki. Rezerves daļas - kamazu, urālu riteņi, varbūt kādas ķēdes no 35-tā mēroga, kas der teiksim dt54 - 43-jam mērogam. Varu piemaksāt. Piedāvājumus gaidīšu uz e-pastu. spamtome@inbox.lv Bildes iegrūdu inbox foto.

Paldies.
4
Paldies par piedāvājumu!  :) Nebraucu viens, tādēļ viena gultas vieta pie drauga vācieša nederētu! 
Starp citu Raimonds ir Austrījā, tad jau varēši ar viņu satusēt!  :D
5
Sveiks Daini!
Nemērogā (milzīga) bija ogļu, malkas krava tenderī Pats tenderis bija daudz maz OK!
Nē, jaunākas vai labākas Ov nav! :(  Ir Krievijā ROST kas taisa metāla lējumu modeļus, bet arī tur kvalitāte ne vienmēr ir augstākā līmenī!
6
Sveiks vēlreiz!
Laikam biju par vēlu ielicis šo tēmu. Pēdējos trīs gadus apmeklēju Nīrenbergas izstādi. Būtu paziņiņojis, ka baruc, būtu tikušies. Pie Nīrenbergas ir daži dzc. fani pie kuriem var pārnakšnot. Ar katru gadu dzezlceļu modeļu halle sarūk, tas fakts.
Ja kāda cita izstāde intresē, tad ziņo. Visas minētas izstādes šogad gan neapmeklēšu, bet dažas gan.
D.
7
Sveiks!
Tāpēc, jau uzdevu šo jautājumu ar domu, ka kādam ir informācija par minēto lokomotīvju modeļiem. Man nav ne jausmas, kas Krievijā par ko fano un kādi forumi tur ir, kas derētu manai tēmai.  Cik noprotu šaja forumā ir pārsvarā psrs tehnikas fani.
Zinu, ka kautkad Krievjā ražoja Ov modeli, kuram cik atceros motors bija tenderī un tapēc tenderis bija milzīgs, nemērogā. Varbūt mūsdienās tiek ražots, kas labākā kvalitātē.
D.
8
Sveiks Daini!
Latvijā, cik zinu, neviens ar tādām lietām augstā līmenī nekrāmējas!
Kaut ko mēģina darīt pašā Krievijā, bet ņemot vērā ekonomisko stāvokli, tas gan var būt kā darbības stimulējošs, tā arī bremzējošs faktors. Dzīvosim - redzēsim, vai krīze stimulēs kaut ko darīt, vai arī piebeigs visus labos nodomus un plānus! 
Vispār labāk būtu interesēties par šīm lietām kādā no Krievijas forumiem. 
9
Sveiks Daini!
Paldies par informatīvo sarakstu ar Vācijas modelistu izstāžu sarakstu!  :)
Sanāca šogad pabūt pirmajā tevis minētajā izstādē! Vispār jāsaka, ka izstāžu dalībnieku skaits iet mazumā. Kaut kādā ziņā tas pats ir arī ar apmeklētāju skaitu.  :(
Kas attiecas uz pārējām Tevis nosauktajām izstādēm, tad droši vien interese ir, bet tas viss ir saistīts ar dažādām organizatoriskām problēmām. Kā aizbraukt, kur nakšņot, kā komunicēt ar dalībniekiem utt.
Kā noprotu Tu pats Vācijā?  8)
10
Labdien vēlreiz!

Vai tiešām nievienam nav kāda informācija par tvaiceņu modeļiem?

Dainis
Pages: [1] 2 3 ... 10