Author Topic: LDz 90 gadu jubileja  (Read 2924 times)

Offline Jānis

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 90
  • Karma: +1/-0
  • Svētdienas fotogrāfs ar vakardienas kameru
    • http://laikraksts.net76.net
LDz 90 gadu jubileja
« on: July 07, 2009, 04:50:41 PM »
šogad, sakarā ar jubileju, LDz diezgan aktīvi uzspodrina savu PR. Šodien pamanīju, ka LDz sācis reklamēties arī t.s. draugos.Uzspiežot uz bannera, var sīkāk uzzināt par pasākuma būtību.

Quote
Ja 80 dienās var apbraukt apkārt zemeslodei, cik daudz laika būs vajadzīgs tev, lai apceļotu Latviju? Šī vasara ir kā radīta, lai to noskaidrotu! Viss, kas tev nepieciešams, lai piedzīvojums sāktos, ir:
1) Izveido četru draugu komandu;
2) Laikā no 8. jūlija līdz 3. augustam vienam vai vairākiem jūsu komandas locekļiem jānofotografējas 24 noteiktās Latvijas dzelzceļa stacijās (kontrolpunktos). Attēlā jābūt redzamiem komandas locekļiem (priekšplānā) un stacijas nosaukumam (fonā). Pēdējos sešos kontrolpunktos janofotografējās visai komandai (4 cilvēkiem). Ja fotogrāfijā redzami mazāk kā 4 komandas biedri, kontrolpunkts netiek ieskaitīts.
3) Uzņemtie attēli jāpievieno spēles sadaļā „Mana komanda”.
Lai saglabātu spēles intrigu līdz pat beigām, seši no kontrolpunktiem būs slēgti un nebūs zināmi līdz pat 24. jūlija plkst. 12.00. Uzvarēs komanda, kura pirmā atzīmēsies visos vai visvairāk kontrolpunktos.

Apceļojiet Latviju draugu bariņā, apmaldieties trīs priedēs, atrodieties četrās un beigu beigās kā uzvarētāji brauciet neaizmirstamā ceļojumā ar vilcienu uz Parīzi, Sanktpēterburgu vai vizinieties ar vilcienu tepat pa visu Latviju!
Piedzīvojumam visi kopīgi dosim startu 8. jūlijā Dzelzceļa vēstures muzejā.
Vairāk par Latvijas dzelzceļa jubilejas pasākumiem lasi www.ldz.lv

Interesanti izdomāts. Laikam tas ir veids, kā piesaistīt dzelzceļam cilvēkus no malas.