Author Topic: Patiesības meklējumos  (Read 4500 times)

Offline ELVX

• Full Member
Patiesības meklējumos
« on: March 07, 2010, 11:43:35 AM »
Šajā tēmā ir doma aplūkot un salīdzināt konkrētu modeli taču dažādu kompāniju izpildījumā. Droši izsakiet savas domas, novērojumus utt:)

Un te ir iespēja salīdzināt divus konkurentu veidojumus - Ge Fabbri un De Agostini - abi izdod žurnālu sērijas ar modeļiem. Zilais ZAZ 965 ir no Ge Fabbri (izgatavotājs Universal Hobbies) sērijas par Džeimsa Bonda mašīnām, savukārt pelēkais ir De Agostini veikums no mums labi zināmās sērijas "Avto ļegendi SSSR". Manuprāt Ge Fabbri ir izdevies labāk. Iespējams, ja De Agostini nebūtu nohaltūrējuši (var jau būt, ka tieši man pagadījās sliktas kvalitātes modelis), es savu balsi atdotu viņiem par labu.
« Last Edit: April 06, 2011, 07:48:50 PM by miniaturmodelle »

Offline lauris_dll

• Jr. Member
  • **
Patiesības meklējumos
« Reply #1 on: March 08, 2010, 07:21:14 PM »
a kas tieši pelēkajam zazam bija par vainām? nu nez. man domāt ar zaziem te ir nostrādājusi krāsa. lai gan Ge Fabbri detalizācija liekas švakāka, tomēr tā krāsa dod liekas ka autentiskāku skatu. De Agostini zazs izskatās kā pēc tūninga projekta -  ;D  - platāks un zemāks... tiešām ne īsti kā vajadzētu, jebšu tas bildes apmāns?
« Last Edit: April 06, 2011, 07:47:26 PM by miniaturmodelle »

Offline ELVX

• Full Member
Patiesības meklējumos
« Reply #2 on: March 09, 2010, 09:52:05 PM »
Kā jau rakstīju - man ir iebildumi tieši pret kvalitāti DeAgostini. Pa lielam, ja apskatam abus uzmanīgi, tad DeAgostini ir detalizētāks, vienīgi tā detaļu kvalitāte apbēdina. Šajā ziņā izteikts piemērs ir sānu gaisa reste - DeAgostini ir no divām detaļām - respektīvi virsbūvē caurums, kurā ieliek atsevišķi atlietu detaļu, GeFabbri ir atliets vienā detaļā - izcilnīts uz virsbūves. DeAgostini idejiski super, bet izpildījums bēdīgs - tā detaļā ir nekvalitatīvi vai šķībi ielikta. Tieši tas pats attiecas uz motora pārsega rokturi - priekš kam taisīt atsevišķu sīku detaļu, ja nevar nodrošināt kvalitatīvu tās pievienošanu modelim??? Kā pluss jāpiemin DeAgostini modelim ir atpakaļskata spogulis uz spārna un dubļu gumijas - otram tādu nav. Taču Deagostini ir neticami platas riepas, lampu izmērs arī izskatās aizdomīgi liels, pati mašīna izskatās mazliet sēdināta. Savukārt GeFabbri modelim riteņu diametrs, manuprāt ir par lielu un ir nenormāla kļūda - rati stiprinās uz sešām skrūvēm!!! :) Bet toties krāsojums ir kvalitatīvāks, krāsas toņa izvēle veiksmīgāka, kā arī detalīzēti sīkumi labāk iekrāsoti - piemēram, sānu logu rāmji sudraba krāsā.
Tādas lietiņas:)
« Last Edit: April 15, 2011, 09:45:59 AM by ELVX »

Offline ELVX

• Full Member
Patiesības meklējumos
« Reply #3 on: March 14, 2010, 01:19:03 PM »
Iespēja veikt vēl vienu interesantu salīdzinājumu - NSU 1000/TT/Prinz vs. ZAZ 968a. Vienmēr, kad žurnālos redzēju NSU bildes, šķita, ka šis ir tas auto, kas ņemts par pamatu ZAZam. NSU sākts ražot no 1965.gada, ZAZ no 1971. Spriediet paši :)
« Last Edit: April 06, 2011, 07:47:44 PM by miniaturmodelle »

Offline ELVX

• Full Member
Patiesības meklējumos
« Reply #4 on: February 21, 2011, 09:51:08 PM »
Jau kādi laiku atpakaļ man ienācās deagostini RAF 977. Bildītēs varam salīdzināt ar to 977, kas savulaik bija PSRS ražots:) Patiesībā jau plaisa starp abiem ir lielāka nekā šķita, kamēr nebiju nolicis blakus:)
« Last Edit: April 06, 2011, 07:47:53 PM by miniaturmodelle »

Offline KV

• Sr. Member
Patiesības meklējumos
« Reply #5 on: February 22, 2011, 10:11:28 AM »
Да  на РАФик  что-то  оба  мало  похожи. Я  поставил  на DeAgostini  колёса  от  Саратовской  Волги ГАЗ-24 , стало  немного  лучше ;)
« Last Edit: April 06, 2011, 07:48:02 PM by miniaturmodelle »

Offline ELVX

• Full Member
Patiesības meklējumos
« Reply #6 on: February 22, 2011, 05:26:16 PM »
Mda, tak govorjat, chto kaljosa sovsem ne tovo razmera u nih poluchiljis...
« Last Edit: April 13, 2011, 12:51:13 PM by ELVX »

Offline ELVX

• Full Member
Re: Patiesības meklējumos
« Reply #7 on: April 13, 2011, 01:20:58 PM »
GAZ 14 - DeAgostini vs Gaz
Šajos attēlos ir iespēja salīdzināt abas čaikas. Detalizācijas ziņā ķīnieši ir krietni priekšā padomju ražojumam. Jāņem gan vērā, ka padomju ražojuma modelītim ir savi 30 gadi:) Ķīniešiem, manā skatījumā, ir viena rupja kļūda, kas jau atkārtojas vairākkārt - riteņu diametrs atkal neatbilst - šoreiz ir par mazu.
« Last Edit: April 15, 2011, 09:42:54 AM by ELVX »

Offline ELVX

• Full Member
« Reply #8 on: April 13, 2011, 01:35:01 PM »
ZIS 101A - DeAgostini vs Kherson models

Kopumā abi modeļi ir labi detalizēti un kvalitatīvi. Interesanti, ka ir daudz mazo lietu, kas atšķiras - bamperi, lampas, pagriezienrādītāji utt. Uzreiz acīs krīt divi dažādie atlokāmie bagāžnieki aizmugurē. Interesantākais, ka internetā atradu bildes ar abiem veidiem - visticamāk, ka kaut kādā mirklī ražotāji ir izmainījuši bagāžnieka konstrukciju. Kopumā piesieties īsti nav kur - man patīk abi modeļi ;)

Offline ELVX

• Full Member
« Reply #9 on: April 13, 2011, 01:51:53 PM »
KIM 10 - 50 - DeAgostini vs Naš Avtoprom

Kaut arī abi ir ražoti Ķīnā, patiesība tas nav viens un tas pats modelīts dažādos iepakojumos - tie ir divi dažādi, kaut arī pavirši uzmetot aci, šķiet, ka tas ir viens un tas pats. Iedziļinoties var redzēt, ka pat riteņu diski atšķiras:) Protams, arī daudz citu sīkumu. Bet kopumā abi modeļi ir izdevušies:)
« Last Edit: April 15, 2011, 09:40:52 AM by ELVX »

Offline ELVX

• Full Member
« Reply #10 on: April 26, 2011, 03:56:58 PM »
Es atvainojos visiem, ka bilžu kvalitāte ir ne visai - patiesībā es visas bildes esmu taisījis ar telefonu. Diemžēl zibspuldze ir dikti vāja. Drīzumā pārtaisīšu bildes un ielikšu pa jaunam.

Offline miniaturmodelle

• Administrator
  • Sr. Member
  • Viss kas notiek, notiek uz labu!
    • Miniaturmodelle
« Reply #11 on: April 27, 2011, 09:20:14 PM »
Ja jau fotografēts ir ar telefonu, tad bildes šim rīkam ir izdevušās visai labas!  ;)

Offline ELVX

• Full Member
« Reply #12 on: April 27, 2011, 09:48:10 PM »
Ja ir laba gaisma, tad bildes sanaak labas. Diemzheel zibspuldze ir dikti vaaja:(